Pereiti prie turinio
Ar lengva prižiūrėti bambuko augalus?

Taip, "Lucky Bamboo" augalus labai lengva prižiūrėti. Juos tereikia laikyti netiesioginėje saulės šviesoje arba šviesioje, netiesioginėje šviesoje ir laistyti kas 7-10 dienų. Kai vandens pritrūks, tiesiog įpilkite daugiau filtruoto arba į butelius išpilstyto vandens. Tačiau per daug tiesioginių saulės spindulių gali pakenkti augalui, todėl būtinai laikykite jį netiesioginėje šviesoje, kad nenudegtų. Lucky Bamboo augalai taip pat yra gana atsparūs ir gali išgyventi mėnesius be vandens, todėl jei nepamiršite jų palaistyti kas 7-10 dienų, jie vis tiek bus sveiki.

Ar bambukai gali augti vandenyje ar dirvožemyje?

Taip, laimingasis bambukas gali augti ir vandenyje, ir dirvožemyje. Jei auginate laimės bambuką vandenyje, turite įsitikinti, kad augalo šaknys yra žemiau vandens linijos. Paprastai šiam tikslui naudojama vandens pripildyta vaza. Jei šaknys išdžius, augalas nukentės. Auginant laimę nešantį bambuką dirvoje, kad jis gerai augtų, jam turi būti drėgna, gerai drenuojama dirva. Be to, būtinai parinkite dirvožemį, kuriame gausu organinių medžiagų.

Ar bambukai gali atnešti sėkmę į namus?

Manoma, kad laimės bambuko įnešimas į namus atneša sėkmę ir teigiamą energiją. Tikima, kad bambuko stiebų skaičius į namus atneša tam tikrų susijusių energijų ir palaiminimų, pavyzdžiui, sveikatos, turto, harmonijos, klestėjimo ir net meilės. Laimingąjį bambuką pastačius palankioje vietoje, pavyzdžiui, prie įėjimo ar šeimos altoriaus, galima dar labiau padidinti jo poveikį namų sėkmei. Sakoma, kad laimingasis bambukas į namus atneša ne tik sėkmę, bet ir pozityvumą bei taikią energiją, o tai savo ruožtu gali lemti harmoningesnę aplinką.

Ar bambukiniams augalams reikia dažnai keisti vandenį?

Lucky Bamboo augalams nereikia dažnai keisti vandens, nes paprastai jiems labiau patinka augti stovinčiame vandenyje. Dažniausiai tereikia prireikus papildyti vandens lygį. Tačiau, kadangi stovinčiame vandenyje gali kauptis mineralinės nuosėdos, druskos ir bakterijos, svarbu jį keisti bent kartą per mėnesį. Norėdami tai padaryti, tiesiog išpilkite maždaug 20% vandens ir pakeiskite jį šviežiu, švariu vandeniu.

Ar "Lucky Bamboo" yra bambuko augalo rūšis?

Taip, "Lucky Bamboo" yra bambuko rūšis. Tai nėra bambuko rūšis, o greičiau pavadinimas, suteiktas Dracaena genčiai. Dracaena sanderiana ir Dracaena braunii yra dvi rūšys, dažniausiai parduodamos kaip laimės bambukai. Abi šios rūšys pasižymi ilgais, plonais stiebais ir patraukliais lapais, todėl yra populiarūs kambariniai augalai. Nors laimės bambukai neatrodo kaip tradiciniai bambukai, jų standumas ir bendras profilis suteikia jiems panašią išvaizdą, todėl jie ir pavadinti laimės bambukais.